Wybrany wątek opinii

Brawo dla PTTK !!! Świńskie zachowanie urzędników trzeba tępić !!!
(2026.02.05)
Sorry PTTK. Raz jeden musieli poruszać się w materii konkursowej. Wygrali. Wyłożył się konkurent. Obraza majestatu. Powiedzcie mi teraz PTTK, że nie złożycie oferty do powtórki konkursu. Wtedy górnolotne i pustosłowne dąsy staną się prawdą objawioną.
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy