Wybrany wątek opinii

"Do godz.6.00 rano skorzystało ze schronienia w nim ok.60 osób" Zapomnieli dodać że głównie to młodzież wracająca z baletów byli napić się herbaty i z ciekawości a nie ludzie w kryzysie.
(2026.02.02)
Tego akurat nie będą sprawdzać. W drodze na pocztę czy sklepu mogę wejść, herbaty się napić, ogrzać się.
(2026.02.02)
Powrót do komentarzy