Wybrany wątek opinii
"Do godz.6.00 rano skorzystało ze schronienia w nim ok.60 osób" Zapomnieli dodać że głównie to młodzież wracająca z baletów byli napić się herbaty i z ciekawości a nie ludzie w kryzysie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Tego akurat nie będą sprawdzać. W drodze na pocztę czy sklepu mogę wejść, herbaty się napić, ogrzać się.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3