Wybrany wątek opinii

Padła sieć Delikatesy Centrum. Ludzie idą na bruk. A wy siejecie dalej tą ohydną propagandę. ta nacja ma 100 milionów ofiar lekko licząc i biliony długów wobec ofiar.
(2026.01.31)
Nic nie padło, doczytaj sobie co planuje właściciel ze swoimi sklepami, a nie propagandę złodzieji szerzysz.
(2026.01.31)
Powiedz to zwolnionym kobietom. Dalej słuchaj tuskanów, a ty będziesz następny. Pracownicy dostali wymówienia i mają szukać sobie pracy.
(2026.01.31)
Propagandę i to wiadrami dostajesz codziennie w russpublice. Jak się nie podoba to na Węgry, do swoich ulubieńców, albo na Białoruś, do zdrajcy sędziego.
Ploterek (2026.02.02)
Powrót do komentarzy