Wybrany wątek opinii
Padła sieć Delikatesy Centrum. Ludzie idą na bruk. A wy siejecie dalej tą ohydną propagandę. ta nacja ma 100 milionów ofiar lekko licząc i biliony długów wobec ofiar.
Do moderacji
Odpowiedz
2
19
Nic nie padło, doczytaj sobie co planuje właściciel ze swoimi sklepami, a nie propagandę złodzieji szerzysz.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Powiedz to zwolnionym kobietom. Dalej słuchaj tuskanów, a ty będziesz następny. Pracownicy dostali wymówienia i mają szukać sobie pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
Propagandę i to wiadrami dostajesz codziennie w russpublice. Jak się nie podoba to na Węgry, do swoich ulubieńców, albo na Białoruś, do zdrajcy sędziego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0