Wybrany wątek opinii

Za naj nizszom to szkoda rano wstawac i tracic zasilku
seba zatorze (2026.01.29)
@seba zatorze - Zasiłek 3 zł a potem się dziwisz że najniższa to 5 zł. Śpij dalej.
(2026.01.30)
Powrót do komentarzy