Wybrany wątek opinii
Za naj nizszom to szkoda rano wstawac i tracic zasilku
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@seba zatorze - Zasiłek 3 zł a potem się dziwisz że najniższa to 5 zł. Śpij dalej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0