Wybrany wątek opinii

Dlaczego wszechmogący nie odśnieży miasta ?
Przecież może wszystko (2026.01.28)
@Przecież może wszystko - Bo może nie odśnieżyć.
)) (2026.01.28)
Powrót do komentarzy