Wybrany wątek opinii

Pokolenie wojenne i powojenne powoli przenosi się do lepszego świata. Szkoda tylko tych młodych bez wyrazu i poczucia wspólnoty. Tragiczne są wszelkie przekręty te materialne, etyczne i moralne. Tym razem jesteśmy kolonią jankeską jakby tego nie nazwać. Kolejne darcie sukna przez kibolstwo, ,, łałtorytety, ,polityczne, religijne czy społeczne. Oczywiście nie można pominąć alfonsów tych politycznych czy z domków uciech... Jak jawi się obraz Polaków tym młodym? Zostaja sami z własnymi problemami bez drogowskazów. Zastanawia więc młodych celowość poświeceń bo niczego to nie zmienia w takim otoczeniu.
akuku (2026.01.27)
@akuku - nie ma lepszego świata, jest ogromny wszechświat pusty i zimny i do niego dołączamy
kosmonauta (2026.01.28)
Powrót do komentarzy