Wybrany wątek opinii

Miasto Elbląg krok po kroku staje się miastem przyjaznym swoim mieszkańcom.
wiem (2026.01.21)
@wiem - Miasto a bardziej jego wierchuszka to dużo mówi. Zobaczymy jakie będą tego efekty.
(2026.01.21)
Powrót do komentarzy