Wybrany wątek opinii
Przez was mamy kibola nowogrodzkiego !
Do moderacji
Odpowiedz
27
39
Przez Nas? Ha, ha, ha!
Należę do tych, którzy na "kibola nowogrodziego" nie głosowali!
Do moderacji
Odpowiedz
14
27
No to sorry ! Miłego Dnia....
Do moderacji
Odpowiedz
6
3