Wybrany wątek opinii

Przez was mamy kibola nowogrodzkiego !
(2026.01.20)
Przez Nas? Ha, ha, ha! Należę do tych, którzy na "kibola nowogrodziego" nie głosowali!
(2026.01.20)
No to sorry ! Miłego Dnia....
(2026.01.20)
Powrót do komentarzy