Wybrany wątek opinii
Każdy to pracuje w Polsce oprócz 34 podatków płaci jeszcze na fundusz kościelny. Jedynym wyjściem żeby nie dać im swoich pieniędzy jest praca na czarno
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Nie wspieram - A ja wpieram zawsze i chętnie WOŚP nawet z PITu oddaje im swój 1,5%. Sie ma!
Do moderacji
Odpowiedz
2
6