Wybrany wątek opinii

Każdy to pracuje w Polsce oprócz 34 podatków płaci jeszcze na fundusz kościelny. Jedynym wyjściem żeby nie dać im swoich pieniędzy jest praca na czarno
Nie wspieram (2026.01.15)
@Nie wspieram - A ja wpieram zawsze i chętnie WOŚP nawet z PITu oddaje im swój 1,5%. Sie ma!
(2026.01.15)
Powrót do komentarzy