Wybrany wątek opinii

Gdyby nie było drzew przy ulicy to by żyło miliony ludzi bo właśnie te drzewa zabrały im życie !
(2026.01.13)
A nie głupota i często chlanie ?? Rozumiem, że to drzewa wskoczyły przed auto, oraz drzewa wieszały na sobie ludzi. Według Twojej teorii, lepiej gdyby zlikwidowano samochody i alkohol.
okoniowaty (2026.01.13)
Powrót do komentarzy