Wybrany wątek opinii
Gdyby nie było drzew przy ulicy to by żyło miliony ludzi bo właśnie te drzewa zabrały im życie !
Do moderacji
Odpowiedz
4
20
A nie głupota i często chlanie ?? Rozumiem, że to drzewa wskoczyły przed auto, oraz drzewa wieszały na sobie ludzi. Według Twojej teorii, lepiej gdyby zlikwidowano samochody i alkohol.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0