Wybrany wątek opinii

Dbanie o infrastrukturę rowerową należałoby zacząć od odśnieżenia ścieżek rowerowych.
Gall Anonim (2026.01.09)
@Gall Anonim - To idź i odśnież!!!
(2026.01.09)
Za słabo płacą; -)
Gall Anonim (2026.01.09)
Powrót do komentarzy