Wybrany wątek opinii
Dbanie o infrastrukturę rowerową należałoby zacząć od odśnieżenia ścieżek rowerowych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Gall Anonim - To idź i odśnież!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Za słabo płacą; -)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0