Wybrany wątek opinii

PTTK to duża część historii miasta !
(2026.01.02)
Kogo to obchodzi. Relikt PRL. Zdziwieni, że w ogóle druga oferta nadeszła.
(2026.01.02)
Napisał relikt
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy