Wybrany wątek opinii

obecnie całe miasto nieodśnieżone !!!!!
kat- na idiotów (2025.12.31)
@kat- na idiotów - jak ci nie pasuje to bierz łopatę do śniegu i zasuwaj! co myślisz robią od dwóch dni kobiety przy blokach? stoją? ledwo nadążają odśnieżać!
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy