Wybrany wątek opinii
obecnie całe miasto nieodśnieżone !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@kat- na idiotów - jak ci nie pasuje to bierz łopatę do śniegu i zasuwaj! co myślisz robią od dwóch dni kobiety przy blokach? stoją? ledwo nadążają odśnieżać!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1