Wybrany wątek opinii
Dworzec to wizytówka miasta czyli prezydenta i urzędu miejskiego. Brawo...
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Dworzec to był wizytówką miasta kiedyś, jak większość mieszkańców z niego korzystała.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0