Wybrany wątek opinii

Dworzec to wizytówka miasta czyli prezydenta i urzędu miejskiego. Brawo...
(2025.12.30)
Dworzec to był wizytówką miasta kiedyś, jak większość mieszkańców z niego korzystała.
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy