Wybrany wątek opinii

Kurcze śniegu prawie nie było, deszczu też a już poziom wysoki wody ! Znowu rękawy strażackie i czuwanie.... kiedy w końcu zrobimy zabezpieczenie, wyższe mury wzdłuż kanału, od mostu wysokiego do Wyszyńskiego dawno powinien być mur oporowy z betonu, jaki problem nawiązać i zalać ? Jako stary budowlaniec nie rozumie problemu. Wolimy co roku płacić dużej grupie ludzi którzy walczą z żywiołem, wolimy płacić odszkodowanie ! Dlaczego ?
(2025.12.27)
Jeśli nie rozumiesz to piś nie „rozumiem”, a nie nie „rozumie”. Dżizesz.
Radek S. (2025.12.28)
Powrót do komentarzy