Wybrany wątek opinii

Jak zwykle szczujnia, sarkazm i bezczelność w komentarzach. Tacy ludzie się nigdy nie zmienią...
(2025.12.25)
Jacy ludzie? Przecież my Polacy to 99% katolicy a nie sorry połowa Polski to święci a druga to niemieccy potomkowie. Hahahahahahaha jeszcze Trump opluwający wszystkich innych co mu nie klaszczą i nie podlizują ale to zagorzały katolik i on ma prawo poniżać,
(2025.12.25)
Powrót do komentarzy