Wybrany wątek opinii

A kiedy będą pociągi jeździć częściej do Gdyni, Słupska, Szczecina ?. Co to za dworzec dla kilku pociągów. Powinny co najmniej co dwie godziny jeździć do Trójmiasta bez żadnych przesiadek. Może by jakiś ruch się zrobił na dworcu. Bo na razie to wygląda jak pustostan. Nic dziwnego, że wszyscy stąd zmykają, do miasta. Tu nawet na dworcu taksówki nie mają kogo wozić. Elbląska wieś.
(2025.12.23)
Pasażerów brak, a pociągi mają co dwie godziny jeździć puste. Elbląg to miasto, ty pusty łeb.
(2025.12.23)
Powrót do komentarzy