Wybrany wątek opinii
Młodych nam trzeba, z pomysłami, z werwą, leśnym dziadkom trzeba podziękować!
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Z tymi młodymi byłby raczej ostrożny tak słuchając i obserwując, moze ciut młodszych z wiedzą oraz doświadczeniem, nowych mentalnie z poza zaprzeszłego klimatu, ktorzy będą mieli cos mądrego do powiedzenia i będą się odzywać, a nie tylko naciskać guzik
Do moderacji
Odpowiedz
6
1