Wybrany wątek opinii

Młodych nam trzeba, z pomysłami, z werwą, leśnym dziadkom trzeba podziękować!
(2025.12.23)
Z tymi młodymi byłby raczej ostrożny tak słuchając i obserwując, moze ciut młodszych z wiedzą oraz doświadczeniem, nowych mentalnie z poza zaprzeszłego klimatu, ktorzy będą mieli cos mądrego do powiedzenia i będą się odzywać, a nie tylko naciskać guzik
(2025.12.23)
Powrót do komentarzy