Wybrany wątek opinii
Po co? W razie "W" to i tak wszyscy będą spieprzać gdzie oczy poniosą.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
@ufoludek - Moja starsza mama powiedziała ze ona się nigdzie nie ruszy, zostaje na kanapie. Natomiast ja pojadę za granicę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1