Wybrany wątek opinii

Po co? W razie "W" to i tak wszyscy będą spieprzać gdzie oczy poniosą.
ufoludek (2025.12.22)
@ufoludek - Moja starsza mama powiedziała ze ona się nigdzie nie ruszy, zostaje na kanapie. Natomiast ja pojadę za granicę
Kqrkekek (2025.12.22)
Powrót do komentarzy