Wybrany wątek opinii
Tetaz już prawie wszystko wiemy, tylko jeszcze komentarze przeczytać przez kogo to, po u czy pis u wina jest
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Zielarski - To wina Batyra i PiSu że zaufali pomarańczowemu ignorantowi z USA który właśnie wychodzi z NATO a Ukrainę sprzedał Putinowi. U nas nadal bez refleksji i z głupią narracją o Wołyniu jakby to dziś było najważniejsze bo przeciętny obywatel Ukrainy nie ma ochoty wspominać nic o Banderze bo wyjałowiona z suwerenności dziś a wolna dopiero od 30stu lat Ukraina nie ma żadnego innego bohatera który w tamtych czasach walczył i z Niemcami i z Polakami... Wtedy każdy z każdym walczył.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3