Wybrany wątek opinii

Niech załatwi baseny termalne w Elblągu tak jak to wymyślił w Lidzbarku
(2025.12.12)
Też zimne? Czy w Elblągu geotermia istnieje?
(2025.12.12)
Mogą być zimne, to nie jest najważniejsze :)
(2025.12.12)
Powrót do komentarzy