Wybrany wątek opinii

Nie daj Boże napisać negatywny komentarz o działaniu obecnego rządu albo o władzy w tym mieście to już blokują komentarze. Taka wolność słowa.
(2025.12.11)
A mi blokują negatywne komentarze na temat opozycji i przewodzącego całej opozycji kk.
(2025.12.11)
Powrót do komentarzy