Wybrany wątek opinii

Przy tak dużej skuteczności komisji tj.90 % przekonanych o szkodliwości alkoholu, skąd tylu uzależnionych w Elblągu. Pani Monika trochę się chwali.
bra (2025.12.08)
Powrót do komentarzy