Wybrany wątek opinii

Miłe, sympatyczne dziewczę z pomysłem! Oby tak dalej !!!
J124 (2025.12.07)
@J124 - I bardzo dobrze. Przynajmniej miła twarz.
(2025.12.07)
Powrót do komentarzy