Wybrany wątek opinii
przekroczyli prędkość i mogli spowodować wypadek w ktorym biedny jez poniósłby śmieć lub został kaleką, brawa dla policji za interwencję, oby w przyszłości nie przekraczali prędkości i nie narażali zwierząt
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Widerty - Najwięcej jeży ginie w mieści w nocy Stosując twoja debilną logikę trzeba zakazać ruchu pojazdów i ludzi z uwagi na ochronę życia mówek. Polecam ci taką książkę autorstwa braci Arkadija i Borisa Strugackich, wydaną w 1972"Piknik na skraju drogi" może zrozumiesz jak względne jest pojęcie... a tak zasadniczo nie wiadomo czy zjazd z pasa ruchu na pobocze nie doprowadził do śmierci dwóch Krecików i 65 Mrówek. Pluskwy w twoim mieszkaniu to rozumiem honorowi goście skoro zaległy się w głowie....
Do moderacji
Odpowiedz
0
3