Wybrany wątek opinii
A gdzie jest ten " zabytkowy "? Poszedł na zyletki ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Stańczyk Elblaski - Tak poszedł na "zyletki" szeby "stancyk" się ogolił.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0