Wybrany wątek opinii

A gdzie jest ten " zabytkowy "? Poszedł na zyletki ?
Stańczyk Elblaski (2025.12.01)
@Stańczyk Elblaski - Tak poszedł na "zyletki" szeby "stancyk" się ogolił.
(2025.12.01)
Powrót do komentarzy