Wybrany wątek opinii
Taniej i praktyczniej byłoby zaangażować do zamalowywania kolejnych ścian, murów i garaży zdolną młodzież z Liceum Plastycznego w dzielnicy Elbląga - Gronowa Górnego
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Januszex we krwi - jak młodzi to za darmo najlepiej... Ehh elbląska mentalność.5 tys. za mural to jak za darmo
Do moderacji
Odpowiedz
11
6