Wybrany wątek opinii

Taniej i praktyczniej byłoby zaangażować do zamalowywania kolejnych ścian, murów i garaży zdolną młodzież z Liceum Plastycznego w dzielnicy Elbląga - Gronowa Górnego
(2025.11.25)
Januszex we krwi - jak młodzi to za darmo najlepiej... Ehh elbląska mentalność.5 tys. za mural to jak za darmo
Tralala (2025.11.25)
Powrót do komentarzy