Wybrany wątek opinii
Bardzo fajna miejscowość i tajni ludzie. Gratuluje inicjatywy i pomysłu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Chyba jesteś sąsiadem ? Ja tam widzę same buraki i pustaki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4