Wybrany wątek opinii
Czy niemiecki bank znów sponsoruje to polityczne wydarzenie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@:)) - Akurat do tego kto daje pieniążki radzę się nie czepiać bo cel słuszny godny i wsparty być powinien nawet przez złodziei i dziwie się klerowi ktory jak słyszałem utrudnia życie wolontariouszom. Problem nie jst w tym że zbieramy i budujemy wpasrcie dla służby zdrowia ale na tym ile z zebranych kowot lub innych dochodów Fundacji WOŚP przeznaczne jast na cele inne niż ten zadeklarowany w celu zbiórki. Dzwoni coś Panu w uszach ale akurat nie to co należy. Społecznie korzystniejsze jest wsparcie stowarzyszeń ktore lokalnie wspierają szpitale w Elblagu -Stowarzyszenie "SERCE ZA UŚMIECH" " Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie profesjonalnej, holistycznej opieki oraz udzielanie wsparcia osobom korzystającym z usług szpitala i opieki domowej. " Cel nie mniej szczytny niż WOŚP-u a nikt z jego członków nie pobiera wynagrodzenia za swoją prace.... Pozdrowienia dla Pani Adamowicz przy okazji, ,, ,
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@MariuszLewandowski-Fc - Gdyby nie mądra maksyma Marka Twaina wyjaśniłbym ci jak bardzo bredzisz....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0