Wybrany wątek opinii

Czy niemiecki bank znów sponsoruje to polityczne wydarzenie?
:)) (2025.11.09)
@:)) - Akurat do tego kto daje pieniążki radzę się nie czepiać bo cel słuszny godny i wsparty być powinien nawet przez złodziei i dziwie się klerowi ktory jak słyszałem utrudnia życie wolontariouszom. Problem nie jst w tym że zbieramy i budujemy wpasrcie dla służby zdrowia ale na tym ile z zebranych kowot lub innych dochodów Fundacji WOŚP przeznaczne jast na cele inne niż ten zadeklarowany w celu zbiórki. Dzwoni coś Panu w uszach ale akurat nie to co należy. Społecznie korzystniejsze jest wsparcie stowarzyszeń ktore lokalnie wspierają szpitale w Elblagu -Stowarzyszenie "SERCE ZA UŚMIECH" " Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie profesjonalnej, holistycznej opieki oraz udzielanie wsparcia osobom korzystającym z usług szpitala i opieki domowej. " Cel nie mniej szczytny niż WOŚP-u a nikt z jego członków nie pobiera wynagrodzenia za swoją prace.... Pozdrowienia dla Pani Adamowicz przy okazji, ,, ,
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.09)
@MariuszLewandowski-Fc - Gdyby nie mądra maksyma Marka Twaina wyjaśniłbym ci jak bardzo bredzisz....
(2025.11.09)
Jeśli cały Pana potencjał intelektualny to wyszukiwanie cyctatów w Wikipedii to faktycznie szkoda dyskusji z tego roadzaju geniuszem. Ucieczka z wygrażaniem to domnena pewnego rysunkowego Wilka któremu co prawda nic nie wychodziło ale za to jak on potrafił wygrażąć że jeszcze Zajączkowi pokaże.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.09)
Powrót do komentarzy