Wybrany wątek opinii

Spokojnego weekendu, bez polityki !
(2025.11.07)
I pyk. Znowu o polityce żeby bez polityki. Koło zamknięte.
(2025.11.07)
Ja naprawdę chciałbym weekend bez polityki, nie pyk bo mam już 62 lata i mam dość tematu który dzieli....
(2025.11.07)
Powrót do komentarzy