Wybrany wątek opinii
Spokojnego weekendu, bez polityki !
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
I pyk. Znowu o polityce żeby bez polityki. Koło zamknięte.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Ja naprawdę chciałbym weekend bez polityki, nie pyk bo mam już 62 lata i mam dość tematu który dzieli....
Do moderacji
Odpowiedz
8
2