Wybrany wątek opinii
Parkingi leśne np. przed Kadynami. Ułatwienie dla spacerowiczów i grzybiarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@bra - polexit byłeś dzisiaj w lesie pozbierać śmieci?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@frodo - Dzisiaj nie, ale zbieram systematycznie śmieci w lesie.. Lasy Państwowe też robią takie akcje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0