Wybrany wątek opinii

Parkingi leśne np. przed Kadynami. Ułatwienie dla spacerowiczów i grzybiarzy.
bra (2025.10.29)
@bra - polexit byłeś dzisiaj w lesie pozbierać śmieci?
frodo (2025.10.30)
@frodo - Dzisiaj nie, ale zbieram systematycznie śmieci w lesie.. Lasy Państwowe też robią takie akcje.
bra (2025.10.30)
Powrót do komentarzy