Wybrany wątek opinii
No i to jest takie bałamutne. Na Kościuszki juz dwukierukowo ale tylko do 2.11.2025.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Przeczytaj tekst jeszcze raz, tylko uważnie, nie spiesz się.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0