Wybrany wątek opinii

No i to jest takie bałamutne. Na Kościuszki juz dwukierukowo ale tylko do 2.11.2025.
(2025.10.27)
Przeczytaj tekst jeszcze raz, tylko uważnie, nie spiesz się.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy