Wybrany wątek opinii
3 Miliardy na funkcjonariuszy z telewizji w upadłości JEST / na szpitale pieniędzy BRAK.
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
No niestety, jeśli przez 8 ostatnich lat zatrudniono tak wielu wybitnych fachowców z kręgów rodzinnych partii mówiącej o sprawiedliwości i prawie to co się dziwisz że 3 miliardy są potrzebne żeby ich utrzymać. Na szczęście skończyło się drenowanie kasy z budżetu i abonamentów i powolutku robiony jest porządek. Tak trzymać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@konstruktywny konstruktor - No i widzę że faktycznie żyjesz w Matriksie = tłuste koty Pis=u to to samo co dawna Nomenklatura PZPR i to samo co aktyw Platformy Obywatelskiej co pokazaliśmy przy akcji referendalnej - odwołanie Nowaczyka popierali nawet działacze PO ponieważ przesadził w stopniu nie mniejszym niż PIS z Morawieckim. ESWIP od lat mieli publiczne środki na sute wypłaty " działaczy społecznych " których wynagradza się za pisanie raportów z projektów a tu jakoś pomimo raportów NIK nikt nic nie robi. Nie myl proszę patologii w konstrukcji Państwa z działaniami jednej partii. Tusk właśnie złożył projekt ustawy o odpolitycznieniu spółek skarbu państwa - aż gotuje się z ciekawości co z tego wyniknie i jak zachowa się Skalik z Konfederacji Korony Polskiej kierujący kołem poselskim. Może uda się coś zrobić w tej sprawie....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0