Wybrany wątek opinii

ja tez jestem działaczką, jestem wiceprezeską ds. propagandy lokalnej i zastępcą członka okręgowego z ramienia zarządu głównego związku kynologicznego sekcja pudli, to bardzo prężnie i silnie działająca sekcja, ale przepraszam ale nie zdążyłam przygotować exposé:-)) może next time :-))
(2025.10.25)
To trzeba ten niewybaczalny błąd naprawić... Pudle i pudle miniaturowe to fascynujące rasy i chętnie się do Pani koła zapisze o ile pozwolicie podczepić się właścicielowi stuprocentowego mieszańca.... Służę kamerą - chętnie owo wiekopomne wystąpienie uwiecznię ku pożytkowi Pudli. Mogę też podnieść problem "Smetarza dla Pudli " którego mi jednak nadal w Elblągu brakuje....
MariuszLewandowski-Fc (2025.10.26)
Powrót do komentarzy