Wybrany wątek opinii

Ponad 1,3 mln przychodu I 1,3 mln rozchodu- widać gołym okiem, że urzędnicy jak zawsze mają problemy z rachunkiem ekonomicznym - dajcie to w prywatne ręce I zobaczycie, że z tego možna mieć kokosy. Ja rozumię, że woda, że pompy, że energia, ale po to robi się kosztorys, by ująć w nim wszystkie koszty I to co w každej działalności jest istotne - zysk !!!, ale w tym wypadku też o tym zapomniano.... I po co wam ten port jak Wy kompieliska nie ogarniacie?
Nurek (2025.10.24)
@Nurek - Ale dałem plamę z tym kąpieliskiem- sorry!!
Nurek (2025.10.24)
Powrót do komentarzy