Wybrany wątek opinii
dziadostwo i osinowe kołki w nagrodę. Szkoda kasy na takie coś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
@unduś - Biegłem wszystkie edycje 54km ale nie dla kołka bynajmniej... Polecam pobiec dla i ze swoim najlepszym przyjacielem czyli z... sobą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0