Wybrany wątek opinii

dziadostwo i osinowe kołki w nagrodę. Szkoda kasy na takie coś.
unduś (2025.10.15)
@unduś - Biegłem wszystkie edycje 54km ale nie dla kołka bynajmniej... Polecam pobiec dla i ze swoim najlepszym przyjacielem czyli z... sobą.
(2025.10.16)
Powrót do komentarzy