Wybrany wątek opinii

Budować pełnowymiarową ulicę wschodnią a nie jakąś popierdółkę
Rozwijać to miasto (2025.10.10)
@Rozwijać to miasto - ale lepszy rydz niż nic... Sam widzisz jak to idzie... Jak koń pod górę a końca nie widać.
(2025.10.10)
Powrót do komentarzy