Wybrany wątek opinii
Budować pełnowymiarową ulicę wschodnią a nie jakąś popierdółkę
Do moderacji
Odpowiedz
25
17
@Rozwijać to miasto - ale lepszy rydz niż nic... Sam widzisz jak to idzie... Jak koń pod górę a końca nie widać.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1