Wybrany wątek opinii

Polecam KBZ nie spracuję się i jeszcze podjem
(2025.10.10)
I tak trzymać, jeszcze do domu trochę żarcia weź bo inaczej to nie opłaca się pracować
(2025.10.10)
Powrót do komentarzy