Wybrany wątek opinii

Zlikwidować do końca przemysł wygasić ciepłownie i piece... - będzie zdrowiej.
(2025.10.08)
Dokładnie, żadnych fabryk, żadnych piecy, żadnego węgla, zakazać samochody, sadzić drzewa i niech znikną wszyscy ludzie... a nie, tego byś pewnie nie chciał?
zaczniesz_od_siebie_? (2025.10.08)
Powrót do komentarzy