Wybrany wątek opinii
Zlikwidować do końca przemysł wygasić ciepłownie i piece... - będzie zdrowiej.
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Dokładnie, żadnych fabryk, żadnych piecy, żadnego węgla, zakazać samochody, sadzić drzewa i niech znikną wszyscy ludzie... a nie, tego byś pewnie nie chciał?
Do moderacji
Odpowiedz
12
3