Wybrany wątek opinii

Brednie i tyle. Paliwo ponad 6zl a w sklepach wszystko podrożało. Komu ten kit wciskacie.
(2025.10.02)
No jak się jeździ po stacjach wysokomarżowych po lejesz za ponad 6zł.
(2025.10.02)
Powrót do komentarzy