Wybrany wątek opinii
Brednie i tyle. Paliwo ponad 6zl a w sklepach wszystko podrożało. Komu ten kit wciskacie.
Do moderacji
Odpowiedz
20
5
No jak się jeździ po stacjach wysokomarżowych po lejesz za ponad 6zł.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4