Wybrany wątek opinii

Czy wy jestescie normalni? Jezeli jest jakas kasa w budzecie to nalezy ja przeznaczyc na remont, przystosowanie lub budowe schronow dla mieszkancow. Nad glowami lataja ruskie drony. Kogo obchodzi jakas p.... na diana lub krzywy chodnik. Ogarnijcie sie.
marek marecki (2025.09.25)
@marek marecki - Na Bunkry i schrony jest oddzielny budżet od państwa. Jak im drony polatały to i kasa się znalazła oczywiście po wymianie pampersów.
Cynik (2025.09.26)
@Cynik - Z Rosji
(2025.09.26)
Powrót do komentarzy