Wybrany wątek opinii
Czy wy jestescie normalni? Jezeli jest jakas kasa w budzecie to nalezy ja przeznaczyc na remont, przystosowanie lub budowe schronow dla mieszkancow. Nad glowami lataja ruskie drony. Kogo obchodzi jakas p.... na diana lub krzywy chodnik. Ogarnijcie sie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@marek marecki - Na Bunkry i schrony jest oddzielny budżet od państwa. Jak im drony polatały to i kasa się znalazła oczywiście po wymianie pampersów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Cynik - Z Rosji
Do moderacji
Odpowiedz
0
0