Wybrany wątek opinii

Towarzysz nakretka ostatnio pial z zachwytu ze polozyl kawalek dywanika na osiedle w Rubnie. Ale czy widzial jak wyglada dojazd do miasta od tego dywanika? Przeciez te dziury to sa wyrwikoła. Od rubna do skrzywowania z al. Odrodzenia jest droga zmasakrowana. A i od AL. Odrodzenia do Browaru niedlugo znow wylacza pas z ruchu bo idzie zima i znow wywali dziury w tych standardowych miejscach. Tym miastem rzadza nieudacznicy i to trzeba jak najszybciej zmienic bo kolejne lata ich nierzadow sprowadza to miasto do miana wiochy i nastepnym razem bedziemy wyborac burmistrza.
Lolka (2025.09.25)
@Lolka - siemanko "mamo karoliny"
praszczur kassandry (2025.09.25)
@Lolka - twój poziom intelektualny mówi mi że jesteś stróżem Andrzejem w fabryce mebli....
(2025.09.25)
Powrót do komentarzy