Wybrany wątek opinii
@Qwert - To po co tutaj wlazisz !! afere kręcić?? kij ma 2 końce
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Qwert - Eeee, to pewnie jeden z jego asystentów napisał..... ostatnio modne takie wytłumaczenia
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Qwert - napisane jest kilkaset osób, a nie sto
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@modi - Bo wyedytowali
Do moderacji
Odpowiedz
0
0