Wybrany wątek opinii
@Nsnuz - Zgadzam się, było zdecydowanie więcej niż "około 100 osób".
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@zenekspodsklepu - A możecie uszanować swieto tego Domu tych dzieciakow i pracownikow. To nie jest artykul o marszu. Jesli bylo Was wiecej i jest to dla Was tak wazne to komentujcie sobie gdzies indziej a nie tutaj.
Tacy prawilni jestescie a zachowujeciw sie ponizej krytyki
Do moderacji
Odpowiedz
10
0