Wybrany wątek opinii

@Nsnuz - Zgadzam się, było zdecydowanie więcej niż "około 100 osób".
zenekspodsklepu (2025.09.08)
@zenekspodsklepu - A możecie uszanować swieto tego Domu tych dzieciakow i pracownikow. To nie jest artykul o marszu. Jesli bylo Was wiecej i jest to dla Was tak wazne to komentujcie sobie gdzies indziej a nie tutaj. Tacy prawilni jestescie a zachowujeciw sie ponizej krytyki
Byly bidulak (2025.09.08)
Powrót do komentarzy