Wybrany wątek opinii
Pewnie wziol dzialke od Lczapo bo ma tanio. albo od Konana z m3 z dre
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Elmoooo - Bralem towar od Konanka dobry ma latalem po nim w Pasleku
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Elmoooo - Pewnie Kostek i Was iak brali dzialke z nimi za sobote. pozdro Lala
Do moderacji
Odpowiedz
0
2