Wybrany wątek opinii

Pewnie wziol dzialke od Lczapo bo ma tanio. albo od Konana z m3 z dre
Elmoooo (2025.09.05)
@Elmoooo - Bralem towar od Konanka dobry ma latalem po nim w Pasleku
Kiotyt (2025.09.05)
@Elmoooo - Pewnie Kostek i Was iak brali dzialke z nimi za sobote. pozdro Lala
Olaffff (2025.09.05)
Powrót do komentarzy