Wybrany wątek opinii
A co nas obchodzi Pasłęk jak w Elblągu Sandrę zamknęli !
Do moderacji
Odpowiedz
47
16
I co, żona pracę straciła?
Do moderacji
Odpowiedz
37
7
@mów_szczerze - tak, teraz będziesz leciał na ręcznym, jak kubica, albo ci kolega spod borysa dogodzi
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
Gdzie byli rodzice rodziców
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
Nie chodzę pod Borysa odkad zaczęli się tam pojawiać twoi rodzice.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
No!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@mów_szczerze - Zazdrościsz ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0