Wybrany wątek opinii

A co nas obchodzi Pasłęk jak w Elblągu Sandrę zamknęli !
(2025.09.05)
I co, żona pracę straciła?
mów_szczerze (2025.09.05)
@mów_szczerze - tak, teraz będziesz leciał na ręcznym, jak kubica, albo ci kolega spod borysa dogodzi
(2025.09.05)
Gdzie byli rodzice rodziców
Galanonim2025 (2025.09.05)
Nie chodzę pod Borysa odkad zaczęli się tam pojawiać twoi rodzice.
mow_szczerze (2025.09.05)
No!
Mietkowyy (2025.09.05)
@mów_szczerze - Zazdrościsz ?
(2025.09.06)
Powrót do komentarzy