Wybrany wątek opinii

We Francji już zaczęli demontaż wiatraków ze względu na szkodliwość dla środowiska przyrody i ludzi
(2025.09.02)
W Anglii i USA też likwidują jako szkodliwe. Producentom wiatraków kurczy się rynek, dlatego pewnie dali hajs na propagandę u nas, żeby mieć gdzie sprzedawać.
(2025.09.02)
Powrót do komentarzy