Wybrany wątek opinii

Najsilniejsza gospodarka, najsilniejsza armia, najsilniejszy głos w Europie. To wymaga odwagi, siły i umiejętności. Tylko tyle można by powiedzieć, bo wszystko to mamy. Polski potencjał jest niezaprzeczalny, a my wiemy, jak go uruchomić. Wiemy, co robić. Rozbudujemy polski przemysł - zapewniał płemiełDT w orędziu.... ŚmiaćSię czyPłakać? Tymczasem FilozofiaWyprzedaży majątkuNarodowego w prywatneRęce towarzyszyObozowiDT od jego początków. Już wKLD wspierałGorąco tzw. planBalcera. To wówczas za bezcenWyprzedawano dobrze prosperująceZakłady a społeczeństwoWpędzając wBezrobocie. GdyPOPSL przejmowałaStery w kraju, państwo miałoUdziały w 1343przedsiębiorstwach. Gdy 8lat później oddawałaWładzę, państwowychFirm było zaledwie393.Oznacza to, że przez 2kadencje rząd POPSLwyprzedał aż 950spółek.. rozbudujemy polskiPrzemysł, którego nieMa.... !!! śmiaćSię czyPłakać ???
eh (2025.08.23)
@eh - Pognać zdrajcę
(2025.08.23)
@eh - Ruski troll znowu nadaje. Ile płacą?
(2025.08.24)
Powrót do komentarzy