Wybrany wątek opinii

Taki boczek w biedronce jak widać kosztuje prawie 20 €. W Niemczech regularna cena za podobną paczkę 12.Czy naród wybrany jest dumny z pis ?
Pisflacja (2025.08.01)
@Pisflacja - 4.99 to 20 ojro. Jesteśmy "dumni" z ciebiei twojego "intelektu".
(2025.08.01)
@Pisflacja - Kolejny ćwierćinteligent wyborca KO
Jakie wy głupie elblongi (2025.08.01)
Powrót do komentarzy