Wybrany wątek opinii

Nareszcie trochę chłodu, nie trzeba podlewać ogródka i piwo lepiej smakuje.
elblążanin48 (2025.07.28)
@elblążanin48 - Nie ma lata w tym roku, a ty trzezwy jesteś, czy po tym piwie?
SumienieTwoje (2025.07.28)
Powrót do komentarzy