Wybrany wątek opinii
Nareszcie trochę chłodu, nie trzeba podlewać ogródka i piwo lepiej smakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
10
@elblążanin48 - Nie ma lata w tym roku, a ty
trzezwy jesteś, czy po tym piwie?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4